استعلام قیمت ناودانی

ناودانی یک پروفیل پرکاربرد در ساختمان سازی است. همچنین در صنایع مختلف از این محصول به طور گسترده استفاده می‌شود. قیمت ناودانی بر اساس نوع کاربری و مواد اولیه انواع مختلفی از آن به تولید می‌رسد. لذا قبل از خرید لازم است نسبت به مشخصات و مدلهای مختلف آن اطلاعات کافی داشته باشید.

آشنایی با انواع پروفیل های آهن رسان

پروفیل‌ها قطعات طویل فلزی هستند که به صورت توخالی تولید می شوند. به همین خاطر وزن نسبتا سبکی داشته و در دو بخش صنعت و ساختمان به کار می‌روند. برای مثال بدنه بسیاری از پنجره‌ها از اتصال پروفیل‌ها ایجاد می‌شود. این قطعات غالبا از فلز آهن و آلومینیوم تولید می‌شوند و بر اساس جنس، ابعاد و شکل به انواع مختلف تقسیم بندی می‌شوند. از جمله: پروفیل صنعتی، پروفیل ساختمانی، پروفیل فولادی، پروفیل آلومینیومی، پروفیل گالوانیزه و …

استعلام قیمت ناودانی

پروفیل ها از چه موادی ساخته می شوند؟

قیمت ناودانی فولاد که ترکیبی از آهن و کربن است ماده اصلی آن دسته از پروفیل‌های ساختمانی است که برای افزایش استحکام سازه مورد استفاده قرار می‌گیرند. آلومینیوم  نیز فلز پر کاربرد دیگری است که در ساخت این محصولات استفاده می‌شود و برای پروفیل‌های دیگر بخش‌‌‌ها مثلا پنجره‌ها و ناودانی‌ها به کار می‌رود. امروزه استفاده از پروفیل‌های آلومینیومی به دلیل مزیتهای قابل توجهی که دارد از کاربرد بالایی برخوردار است. در ادامه برخی از این مزایا را بر می‌شماریم:

روش های تولید پروفیل های فلزی

طی دهه‌های اخیر صنایع مختلف پیشرفت قابل توجهی داشته است و تولید محصولات فلزی نیز پس از طی مراحل گوناگون به سطح بهینه‌ای از روش‌های تولید پروفیل دست یافته است که دو روش اصلی آن نورد گرم و نورد سرد می‌باشد. نورد گرم برای ساخت سازه‌های سنگین فولادی مانند قوطی، میلگرد و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. حال آنکه نورد سرد بر اساس خم و پرس کردن لایه های فلزی عمل کرده و در تولید انواع پروفیل سبک از جمله ناوادنی به کار می‌رود.

قیمت ناودانی همچنین در دسته بندی دیگر مقاطع پروفیل براساس نوع جوش تفکیک می‌شوند به نحوی که در انواع بدون جوش لایه های عریض ورق حرارت دیده و باز می‌شوند و پس از ضخامت دهی با فرم و قطر مشخصی بسته می‌شوند. برای این منظور از دستگاه ERW استفاده می شود. در انواع دارای جوش، رول‌های سنگین به لایه های مناسب برش خورده و روی هم به فرم دلخواه پرس می‌شود.

مدلهای پرکاربرد ناودانی آلومینیومی آهن رسان

ناودانی‌ به پروفیلی گفته می‌شود که به شکل U بوده و از نظر طراحی عمدتا به دو نوع فابریک و پرسی تقسیم می‌شوند. در مدل پرسی، تمامی زوایای درونی و بیرونی به صورت 90 درجه طراحی شده است. در مدل فابریک، زوایای بیرونی 90 بوده اما دیواره داخلی پروفیل شیب ملایم تری داشته و در اتصال به کف U حالت گرد پیدا می‌کند. به علاوه ابعاد کف و دیواره‌ها با استانداردهای خاصی تولید می‌گردد چرا که باید در هنگام اتصال با تیراژه های آهن و نبشی‌ها، همخوانی و تناسب لازم بین آنها وجود داشته باشد. غالبا از فلز آلومینیوم برای ساخت آن استفاده می‌شود زیرا وزن سبک‌تری نسبت به فولاد و آهن دارد. همچنین در مقابل زنگ زدگی و خوردگی مقاوم است. از این رو طرفداران زیادی در بین معماران و مهندسان ساختمانی دارد. به علاوه قابلیت استفاده در جایگاه‌های متنوع ساختمان را دارا می‌باشد، برای نمونه می‌توان به ساخت اسکلت سازه‌ها، چهارچوب درب و پنجره اشاره کرد این محصولات حتی در ساخت شاسی تریلرها و ماشین آلات کشنده مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت ناودانی

استعلام قیمت ناودانی

تقسیم بندی براساس سایز به چه صورت است

با توجه به استفاده گسترده از ناودانی آلومینیومی، انتظار می‌رود در ابعاد و سایزهای مختلفی نیز مورد نیاز باشد. لذا تولیدکنندگان پروفیل اقدام به تولید و عرضه این محصول با تنوع زیاد اقدام کرده‌اند. در ادامه لیستی از سایزهای متداول موجود در بازار ارائه می‌گردد:

قیمت فروش ناودانی آلومینیومی رنگی شده

قیمت هر کالایی به چند عامل اصلی بستگی دارد؛ از مهمترین آنها می‌توان به قیمت مواد اولیه، کیفیت تولید و در مورد کالاهای وارداتی به هزینه های گمرکی و قیمت ارز اشاره کرد. تولید ناودانی آلومینیومی گالوانیزه و رنگی علاوه بر امتیازات کیفیتی که به محصول می‌دهد از جنبه ظاهری و زیبایی نیز حائز اهمیت است. به خصوص در مواردی که بخش‌هایی از این پروفیل‌ها در نمای ساختمان و یا سازه‌های صنعتی کار شده باشند. به این ترتیب با افزایش لایه‌های رنگی انتظار می‌رود به قیمت فروش این محصول افزوده شود. خرید ناودانی

همچنین دیگر عامل مهم در هزینه این محصول پرکاربرد، تعداد واسطه‌ها بین تولیدکننده و مصرف‌کننده است. این مرکز با سالها سابقه در عرضه مستقیم محصولات باکیفیت فلزی در راستای حفظ تعادل قیمت‌ها و کاهش هزینه‌های واسطه‌گری تلاش می‌کند. جهت اطلاع از مشخصات فنی و قیمت روز کالاها می‌توانید بامشاوران این مرکز تماس گرفته و نسبت به خرید ناودانی مناسب و به صرفه اقدام نمایید.

ناودانی آهن رسان 

قیمت ناودانی سنگین در وب سایت آهن رسان به نشانی www.ahanresan.ir  قیمت ناودانی 200 قیمت ناودانی 4 قیمت ناودانی گالوانیزه قیمت ناودانی اصفهان قیمت ناودانی شیروانی قیمت ناودانی 8 قیمت ناودانی 8 اصفهان  قیمت ناودانی سنگین قیمت ناودانی شیروانی قیمت ناودانی گالوانیزه در کانال آهن رسان  قیمت ناودانی 200 قیمت ناودانی 4 قیمت ناودانی ۱۰ قیمت ناودانی اصفهان  قیمت ناودانی 6 قیمت ناودانی 5 قیمت ناودانی  قیمت ناودانی شیروانی قیمت ناودانی گالوانیزه قیمت ناودانی مشهد قیمت ناودانی 16 اصفهان قیمت ناودانی تبریز  قیمت آهن کیلویی  در کانال تلگرامی آهن رسان قیمت روز آهن 14 اصفهان قیمت نبشی 10*10 قیمت آهن اهواز قیمت آهن فایکو قیمت آهن در مشهد نمودار قیمت آهن قیمت آهن کیلویی دست دوم قیمت آهن اهواز  قیمت هر کیلو آهن درب و پنجره قیمت آهن ۱۴ اصفهان قیمت قوطی آهن نمودار قیمت آهن قیمت آهن در مشهد با آهن رسان  قیمت آهن کیلویی استعلام آهن قیمت روز آهن در بیرجند قیمت اهن شاداباد قیمت آهن در مشهدقیمت اتصالات آهن قیمت آهن در بازار کرج قیمت ناودانی 6 قیمت ناودانی 16 اصفهان قیمت ناودانی گالوانیزه قیمت ناودانی شیروانی قیمت ناودانی مشهد قیمت ناودانی 5قیمت ناودانی 4 در وب سایت آهن رسان بارگذاری شده است.

سخن آخر

پروفیل‌های فلزی از جمله پرکاربردترین مصالح ساختمانی محسوب می‌شوند که در ابعاد و جنس‌های مختلف به تولید می‌رسند. یکی از این معروف‌ترین آنها نزد مهندسان عمران و معماری، ناوادنی است که معمولا از جنس آلومینیومی ساخته می‌شود. مدلهای گالوانیزه و رنگی این محصول با داشتن کیفیت بهتر و زیبایی بیشتر طرفداران زیادی در بین مصرف کنندگان آن دارد.خرید ناودانی سبک با توجه به اینکه محصولات فلزی و ساختمانی تنوع بسیار زیادی در بازار مربوطه دارد و از طرفی اهمیت ایمنی و استحکام ساختمان برای حفظ امنیت جانی انسان‌ها بر تمامی دیگر آیتم‌ها مقدم است، توصیه می‌شود قبل از اقدام به خرید پروفیل‌های فلزی ساختمانی با تولیدکنندگان معتبر در تماس باشید و از راهنمایی متخصصان امر  بهره ببرید.