5 سؤال درباره پانچ ورق

5 سؤال درباره پانچ ورق

قیمت میلگرد بافق یزد در مشهد

در این پست به پنج سوال متداول مربوط به مشت زدن فلز پاسخ می دهیم. 5 سؤال درباره پانچ ورق سوراخ ورق یکی از رایج ترین پردازش ورق های فلزی است. با استفاده از دستگاه های CNC اتوماتیک ، مشت زدن نتیجه کار پرس ها است و می میرد قادر به تحقق سوراخ هایی از هر شکل و اندازه ای است.

قیمت تیرآهن شاهین بناب در تهران

  1. ضربات ورق فلز چگونه کار می کند؟

قیمت تیرآهن خوزستان در مشهد

دستگاه های پانچ کن فلزی از مشت هایی استفاده می کنند که از ورق فلز عبور می کنند ، در حالی که دیس ها که در آن طرف قطعه فلزی قرار دارند ، به عنوان پشتیبانی از عدم شکسته شدن فلز کار می کنند و به آنها کمک می کنند تا سوراخ های دقیق و بدون خطا انجام شود. 5 سؤال درباره پانچ ورق. فرآیندی که به تحقق بخشیدن به قطعات ورق و فلز از هر شکل و طرح ، بسته به نیاز نیاز دارد

  1. کدام فلزات را می توان سوراخ کرد؟

قیمت ورق سیاه روغنی

با تشکر از تحولات ورق فلز ، ماشین آلات و دانش فنی تقریباً همه فلزات قابل سوراخ هستند: آهن ، فولاد ضد زنگ ، آلومینیوم ، مس ، برنج و آلیاژهای ویژه. 5 سؤال درباره پانچ ورق این انعطاف پذیری باعث می شود تا ورق های فلزی در طیف وسیعی از زمینه ها گسترش یابد: مهندسی ، داروسازی ، خودرو ، تولید ، الکترونیک ، پارچه و بسیاری دیگر.

  1. آیا برای هر سوراخ و شکل به ضربات متفاوتی نیاز دارید؟

قیمت ورق رنگین بازار

نه ، شما نمی کنید اگر مجبورید چند شکل خاص را در تعداد کمی تحقق بخشید و نمی خواهید در قالب خاصی سرمایه گذاری کنید ، می توانید قالبهایی را که قبلاً داشتید ترکیب کنید 5 سؤال درباره پانچ ورق. برای مثال: آیا شما نیاز دارید که به شکل دیگری مانند تصویر پی ببرید. زیر؟

محافظت سطوح فلزی از سایش و خراش

faq-flat-metal-punching

طیف سنج های جرمی فرآیند در ساخت آهن و فولاد

شما نیازی به مشت های جدید ندارید. شما می توانید برای بدست آوردن این نوع از طراحی ، مشت های بیضی شکل را با مشت های دایره ای ترکیب کنید.

در عوض ، نیاز به ایجاد اشکال خاص ، سناریوی متفاوتی تر می شود. در این حالت ، ما به شما پیشنهاد می کنیم قالب خاصی خریداری کنید.

4- چگونه توان دستگاه پانچ را محاسبه کنیم؟

در آخرین پست ، فرمول پانچ زدن ورق را به شما نشان دادیم. 5 سؤال درباره پانچ ورق

درجه فولاد Q195 چیست؟

 

f = عاملی بین 0،5 – 0،95 هنگام استفاده از مشت های برشی.

5 سؤال درباره پانچ ورق این ایده خوبی است در هنگام مشت زدن ، پیروی از قوانین خاص به منظور به دست آوردن عملکرد بهتر از مشت و ماتری

 

سوراخ های گرد: حداقل قطر بزرگتر از یا برابر با ضخامت ورق.

 

سوراخ های شکل: کوتاهترین ضخامت بزرگتر از یا برابر با ضخامت ورق.

فولاد نسوز و ساختمانی

5- چه مدت می توانید از دیه های خود استفاده کنید؟

 

به طور معمول ، ابزارهای پانچ دار شما دارای عمر متوسط ​​400 ، 000 تا 600 ، 000 سکته مغزی هستند. با این وجود ، یک سری پیشنهادات بسیار مفید وجود دارد که عمر طولانی تر قالب شما را تضمین می کند. 5 سؤال درباره پانچ ورق به عنوان مثال ، با از بین بردن کثیفی با هوای فشرده و دستمال تمیز می توانید در روانکاری و تمیز کردن دقیق باشید. به طور دوره ای لبه برش پانچ را بررسی کنید و بمیرید ، در صورت لزوم با تیز کردن ادامه دهید. علاوه بر این ، در فرآیند مشت زدن ورق های فلزی ، پردازش پانچ بر روی مواد مناسب و استفاده از انرژی مناسب مناسب بسیار مهم است.

نام گذاری چدن ها خاکستری