آیا می توانید آنالایزرهای XRF قابل حمل را در هواپیما بگیرید؟

قیمت میلگرد بافق یزد در مشهد

قیمت تیرآهن شاهین بناب در تهران

 

اگر برای اطمینان از ایمنی گیاه و کیفیت محصول QA / QC با شناسایی مواد مثبت (PMI) ، برای تعیین ارزش فلزات گرانبها در جواهرات ، به تجزیه و تحلیل اولیه قابل اعتماد برای شناسایی دقیق درجه در حیاط بازیافت فلزات متکی هستید ، برای اطمینان از فلزات و آلیاژهای موجود در کار ساخت و تولید شما ، یا برای بررسی جوش ها و اجزا along در امتداد خط لوله نفت و گاز ، با آنالایزرهای قابل حمل XRF آشنا هستید. آیا می توانید آنالایزرهای XRF قابل حمل را در هواپیما بگیرید؟

قیمت تیرآهن خوزستان در مشهد

قیمت ورق سیاه روغنی

این ابزارها آنقدر کوچک هستند که می توانند در دست نگه داشته شوند یا روی پیشخوان جواهرات خرده فروشی قرار بگیرند. برای کسب و کارها بسیار ارزشمند هستند زیرا به اندازه کافی کوچک هستند و نمی توانند در زمان واقعی در سطح زمین تجزیه و تحلیل کنند. با این حال ، از آنجا که یک نمونه با اشعه ایکس با انرژی بالا از یک لوله اشعه ایکس کنترل شده تابش می شود ، برخی از افراد ایمنی آنها را زیر سوال می برند. XRF به فولاد با کارایی بالا کمک می کند

 

در حالی که تابش ساطع شده از آنالایزر قابل حمل XRF مشابه قرار گرفتن در معرض اشعه ایکس طبیعی پزشکی یا دندانپزشکی است ، باید توجه داشت که همیشه یک آنالیزگر دستی XRF مستقیماً به سمت نمونه و هرگز به سمت شخص یا بخشی از بدن باشد. با این حال ، مواد رادیواکتیو برای اهداف حمل و نقل ماده خطرناکی (HAZMAT) محسوب می شود. این بدان معنی است که حمل و نقل یک دستگاه XRF قابل حمل حاوی منابع رادیواکتیو تنظیم می شود. (می توانید در این کتاب الکترونیکی رایگان درباره فناوری X-Ray اطلاعات بیشتری کسب کنید.) آیا می توانید آنالایزرهای XRF قابل حمل را در هواپیما بگیرید؟

قیمت ورق رنگین بازار

 

ما از طریق یکی از حساب های توییتر خود س greatال خوبی در این زمینه داشتیم: تیتانیم و آلیاژ های آن را بشناسید

کانالهای فولادی ضد زنگ سفارشی

thermofisher در حال پرواز از SF به NY روز پنجشنبه. تعجب می کنید که آیا تجزیه و تحلیل های Niton XRF اجازه حمل بار در هواپیما را دارند؟ #تابش – تشعشع آشنایی با انواع پروفیل

 

ما به این س onال در وبلاگ Advancing Mining خود تحت عنوان آیا می توان آنالایزرهای قابل حمل XRF را توسط هواپیما به سایتهای مختلف مین منتقل کرد پاسخ دادیم؟ برای آگاهی از جزئیات مقاله را بخوانید. اطمینان حاصل کنید که آنالیزهای XRF ممکن است با باتری های یون لیتیوم کار کنند که به عنوان ماده خطرناک در حمل و نقل تنظیم می شوند. قوانین و بهترین شیوه هایی وجود دارد که آنها را در چمدان های تحویل گرفته یا حمل می کنید. آنها همچنین باید به صورت جداگانه پیچیده شوند (به عنوان مثال کیسه های قفل زیپ) برای جلوگیری از اتصال کوتاه. در مقاله ، ما شامل موارد زیر هستیم: آیا می توانید آنالایزرهای XRF قابل حمل را در هواپیما بگیرید؟

محافظت سطوح فلزی از سایش و خراش