لوله‌های گالوانیزه dip

لوله فولادی گالوانیزه چیست ؟

قیمت میلگرد بافق یزد در مشهد

لوله Galvanized که به عنوان لوله فولادی گالوانیزه نیز شناخته می‌شود ، به تحریک برانگیختگی داغ و تحریک – تقسیم می‌شود . لایه گالوانیزه hot  دیپ ضخیم ، با روکش فلزی یکنواخت ، چسبندگی قوی و عمر خدمت طولانی است . هزینه of پایین است ، سطح خیلی صاف نیست و مقاومت آن بسیار بدتر از لوله‌های گالوانیزه dip است .لوله‌های گالوانیزه dip

قیمت نبشی

لوله گالوانیزه کردن – فلز مذاب با یک ماتریس اهنی برای تولید یک لایه آلیاژ واکنش داده می‌شود در نتیجه لایه و لایه روکش را ترکیب می‌کند . پس از خیار کردن اکسید آهن بر روی سطح لوله فولادی , پس از ترشی , توسط آمونیوم کلرید یا محلول آبی کلرید روی و یا محلول آبی مخلوط آمونیوم کلرید و روی کلرید شسته می‌شود و سپس تغذیه می‌شود. مخزن plating شیب گرم . برانگیختگی داغ – شیب , مزایای روکش کردن یکنواخت , چسبندگی قوی و عمر خدمت طولانی را دارد . بیشتر فرآیندهای شمالی از نوارهای گالوانیزه برای استفاده مستقیم روی روی استفاده می‌کنند .

قیمت تیرآهن شاهین بناب در تهران

لوله گالوانیزه Cold سرد, electrogalvanizing است . مقدار برانگیختگی خیلی کوچک است , تنها ۱۰ – ۵۰ گرم بر متر مربع , و مقاومت در برابر خوردگی آن بسیار بدتر از لوله‌های گالوانیزه dip است . تولید کنندگان لوله گالوانیزه مرتب , به منظور تضمین کیفیت , بیشتر از گالوانیزه کردن electro  plating سرد  استفاده نمی‌کنند . تنها شرکت‌های کوچک با تجهیزات کوچک و تجهیزات قدیمی از فولاد گالوانیزه استفاده می‌کنند , البته قیمت آن‌ها نسبتا ً ارزان‌تر است .

قیمت تیرآهن خوزستان در مشهد

در خانه‌های تازه ساخته‌شده  استفاده از لوله‌های فولادی گالوانیزه به عنوان لوله تامین آب ممنوع است . لایه OF داغ و سرد سرد و سرد به نظر می‌رسد که لایه روکش دار زرد رنگ است – سبز در رنگ ، رنگی است . لایه plating به رنگ آبی یا سفید با فرآیند passivation سفید بود . لبه‌های زاویه قطعه کار پیچیده که مستعد ” سوختن الکتریکی ” از تاریکی ، قسمت‌های لایه روی است . به راحتی می ‌توان شکل یک جریان طبیعی جریان خاکستری جاری را شکل داد و لایه روی ناحیه نازک‌تر شد  شکل کلی روی قطعه کار ، یک پدیده به نام caking است .لوله‌های گالوانیزه dip

استعلام قیمت ناودانی

در مقایسه با الکترو گالوانیزه ، سفید نقره‌ای ، waterlines به نظر می‌رسد و چند قطره از تومور به خصوص در انتهای قطعه کار ، مشهود است . لایه روی مخلوط مذاب از لایه روی را بیشتر از چند بار در جهت حفاظت از خوردگی مقاوم در جهت مقابله با خوردگی فراهم می‌کند .

قیمت ورق سیاه روغنی

فرآیند تحریک برانگیختگی شیب گرم :

قیمت ورق رنگین بازار

Workpiece degreasing شستشوی خیار ترشی خشک کردن آب و خشک کردن آب داغ را برای خنک کردن خشک کردن خشک کردن خشک کردن خشک کردن خشک کردن پاک می‌کند .

فرآیند سرد و گالوانیزه :

شستن ظروف آب داغ ، الکترولیز آب داغ ، شستن و شستن و شستن آلیاژ آهن گالوانیزه در حال شستن و شستن و خشک کردن passivation خشک کردن washing .

کانالهای فولادی ضد زنگ سفارشی

ویژگی‌های فولاد گالوانیزه steel:

فولاد کربنی را شرح دهید :

کم با روی , و پوشش روی به طور کلی ۲۰ میکرومتر است . در ۴۱۹ درجه سانتی گراد , نقطه جوش حدود ۹۰۸ درجه سانتی گراد در حال ذوب شدن است . در جوشکاری , وان آب مایع مذاب در سطح یا در ریشه موقعیت جوش شناور است  روی روی فلز جوش , روی فلز جوش در امتداد مرزه‌ای گندم , روی با ذوب پایین به شکل یک ” embrittlement فلزی مایع ” نفوذ می‌کند , در همین حال , روی و آهن ترد ترکیبات intermetallic می‌تواند تشکیل شود تا پلاستیک فلزی جوش تحت فشار و ترک‌های کششی کم‌تر شود . در صورتی که ماهیچه پا جوش داشته باشد , به خصوص ماهیچه پا, مفاصل T را جوش می‌دهد تا به شکاف نفوذ کند . هنگامی که فولاد گالوانیزه , لایه روی و سطح شیار در لبه قوس تحت عمل گرما , اکسیداسیون , ذوب , تبخیر و همچنین دود سفید فرار و بخار می‌تواند به راحتی موجب تخلخل جوش شود . خاطر اکسیداسیون و تشکیل نقطه ذوب بالا در حدود ۱۸۰۰ درجه سانتی گراد و یا بیشتر , اگر پارامتر کوچک در فرآیند جوشکاری باشد , منجر به ضایعات ZnO می‌شود . از آنجا که Zn به deoxidizer تبدیل می‌شود . متشکل از FeO – MnO و یا FeO – MnO اکسید کننده سطح پایین . دوم , به دلیل تبخیر روی , مقدار زیادی دود سفید , برای تحریک بدن انسان , اثرات مضر , باید پوشش روی در سطح صیقل یافته باشد .آماده‌سازی کنترل فرآیند جوشکاری قبل از جوشکاری با فولاد گالوانیزه و فولاد کم کربن به طور کلی یک‌سان است ، شما باید توجه کنید که باید به طور جدی ابعاد شیار و پوشش روی روی آن را کنترل کنید .

تجارت و انتخاب ساختمان فلزی

برای نفوذ ، اندازه شیار باید مناسب باشد ، عموما ً ۶۰ تا ۶۵ ° ، برای ترک برخی فضا ، معمولا ً ۱.۵ تا ۲.۵ میلی‌متری  روی به منظور کاهش نفوذ جوش ، قبل از جوشکاری می‌تواند در شیار بعد از لایه و سپس جوشکاری شود . در عمل ، نظارت با استفاده از شیار مرکزی متمرکز ، فن‌آوری لبه کند برای کنترل متمرکز ، دو فرآیند جوشکاری ، کاهش امکان نفوذ ناقص.لوله‌های گالوانیزه dip

میله جوشکاری لوله Galvanized باید براساس انتخاب مواد زیر لایه ، که معمولا ً فولاد کم کربن در نظر گرفته‌شده ، باشد ، استفاده از J۴۲۲ بیشتر متداول است .

به روزرسانی قیمت ورق A283

روش‌های جوشکاری :

هنگامی که اولین لایه از رگه جوشکاری چند لایه را جوش بزنید, سعی کنید لایه روی , تبخیر و فرار از جوش را تبخیر و بخار زدایی کنید, تا میزان زیادی از روی مایع را کاهش دهد تا در جوش باقی بماند . هنگامی که fillet fillet , تا جایی که ممکن است در اولین لایه برای ذوب و vaporize کردن روکش روی , تبخیر و رهایی از جوش , این روش ابتدا از انتهای الکترود به حدود ۵ تا ۷ میلی متر بالاتر برده می‌شود , هنگامی که لایه روی ذوب می‌شود و به سمت جوش حالت اصلی حرکت می‌کند . دوباره هنگامی که جوشکاری افقی و جوشکاری عمودی , مانند سرباره جوش , مانند انتخاب of کوتاه , تمایل به حداقل بودن دارد; حمل و نقل در اطراف این که فن‌آوری را از بین ببرد, اما می‌تواند کیفیت جوش عاری از نقص داشته باشد.لوله‌های گالوانیزه dip