انواع پوشش فولادی

al پوشش روی را جذب می کند.با هزینه تمام شده ، ورق های گالوانیزه الکترو در مقایسه با ورق های پوشش داده شده فلزی گرم ، گران تر هستند. بعلاوه ، آنها بیشتر در کاربردهای مکانیکی استفاده می شوند.موارد استفاده از ورق های گالوانیزنوع محبوب دیگر ورق فلز با کاربردهای متنوع. با توجه به برخی موارد استفاده از ورق های گالوانیزه ، نگاهی بیندازید:

میلگرد چیست

محصولات ساختمانی M-D ورق فولاد گالوانیزه

 1. محصولات ساختمانی M-D 56032 1-Feet by 1-Feet گالوانیزه …
 2. محصولات ساختمانی M-D 56032 1-Feet by 1-Feet گالوانیزه …
 3. فولاد 28 سنج
 4. ورق فولاد گالوانیزه جامد
 5. با تکه های قلع قابل برش است
 6. از پیچ یا پرچ های ورق فلزی برای اتصال به سایر …
 7. آخرین قیمت را بررسی کنید

ورق های فولادی نورد سرد

قیمت میلگرد ضد زنگ در تهران

نوع دیگری از ورق های فولادی ، ساخته شده با تغییر شکل فولاد به ورق. پس چگونه انجام می شود؟ در این فرآیند ، آلیاژ فلز ، در این حالت ، فولاد ، بین دو غلتک قرار می گیرد تا یک ورقه الیافی تولید شود.پس از انجام این کار ، قبل از جمع آوری آن در رول نهایی ، با استفاده از مواد اسیدی شسته می شود. آخرین اما نه مهمترین ، برای اطمینان از استحکام و اتمام بهتر ، ورق با حرارت درمان می شود.

موارد استفاده از ورق های فولادی نورد سرد

راه حل لجستیک در صنعت ساخت و ساز

علیرغم اینکه یک ورق فلزی در سطح صنعتی شناخته نشده است ، مقاومت و اتمام آن باعث شده است که به طور گسترده ای برای پروژه هایی که نیاز به دقت دارند استفاده شود. اجازه دهید اکنون نگاهی به برخی از کاربردهای آن بیندازیم:

 

 1. ورق های فولادی STEELWORKS BOLTMASTER 11774 ، 12 18 18 ‘
 2. ورق های فولادی BOLTMASTER 11774 ، 12 18 18 اینچ
 3. این محصول در چین تولید می شود
 4. ورق فولاد کم کربن
 5. ورق استیل
 6. نورد سرد
 7. آخرین قیمت را بررسی کنید

ورق فولاد نورد گرم

به غیر از تفاوت دما ، فرایند تولید ورق فولاد نورد گرم کاملا مشابه نمونه نورد سرد آن است. همانطور که گفته شد ، در این حالت ، فولاد به درون یک ورق صاف بین دو رول در دمای بیش از 1400 درجه فارنهایت فشار داده می شود.دمای بالا به افزایش ضخامت ورق ها کمک می کند. به همین دلیل ، ضخامت ورق های فولادی نورد گرم بین 1/6 تا 5/6 اینچ است و این امر برای مقابله با عملکردهای ظریف مفید است.بعلاوه ، بر خلاف ورقهای فولادی نورد سرد ، که پایان بسیار خوبی را ارائه می دهند ، ورقهای نورد گرم دارای یک پایان ناخوشایند هستند. بله ، از این اصطلاح برای توصیف کسل کننده و کسل کننده استفاده می شود ، اما حقیقت را بخواهید گفت ، این ورق ها از نظر شکل ظاهری به عنوان یکی از جالب ترین انواع آنها عمل می کنند.

موارد استفاده از ورق های فولادی نورد گرم

۱۰ کشور بزرگ تولید فولاد در جهان

اکنون به استفاده از ورق های فولادی رول گرم رسیده ایم. لطفاً به نکاتی که در زیر ذکر شده نگاهی بیندازید:اتمام بی نظیر آن باعث می شود تا در خلق مجسمه های هنری بسیار مورد استفاده قرار گیردشکل پذیری و مقاومت ورق در تولید تجهیزات کشاورزی کمک می کنددر قابهای کامیون و اتومبیل استفاده می شودنگاهی به ورق فولاد نورد گرم توصیه شده در آمازون بیندازید:

ورق گرم نورد گرم شاپیرو

 1. ورق فولادی نورد گرم 1/4 “x 6” x 6 “(3 بسته!)
 2. ورق فولادی نورد گرم 1/4 “x 6” x 6 “(3 بسته!)
 3. آخرین قیمت را بررسی کنید
 4. ورق فولادی ملایم

تاکنون ، شما حتماً فهمیده اید که فولاد نقش عمده ای در ساخت ورق های فلزی دارد. و بله! درست حدس زدید ، باز هم ، ما تغییر دیگری از ورق های فولادی را برای شما آورده ایم.ورق فولاد ملایم آخرین نوع ورق فلز در لیست ماست که می توان آن را به عنوان زیر نوع ورق فولاد نورد سرد نیز در نظر گرفت. تنها نقطه تفاوت این دو مورد این است که آلیاژ فولاد مورد استفاده در تهیه ورق فولادی ملایم حاوی کربن نسبتاً کمتری است. همانطور که گفته شد ، نه خیلی نرم و شکننده است و هم ساخت آن آسان است.

موارد استفاده از ورق استیل ملایم

آخرین و نه مهمترین ، ما اکنون به روشهایی رسیده ایم که می توان از ورقهای فولادی ملایم استفاده کرد. این ورق های فولادی بسیار متنوع و مقرون به صرفه ، هدف خود را در کاربردهای مختلف برآورده می کنند. حال به بررسی کاربردهای این نوع ورق های فولادی می پردازیم:

تماس با ما

 

ورق فلزی Bullseye

 1. صفحه فلزی Bullseye Metals 11 GA 1/8 8 “x 12” Flat Bar 11 …
 2. صفحه فلزی Bullseye Metals 11 GA 1/8 8 “x 12” Flat Bar 11 …
 3. بشقاب استیل
 4. نوار تخت فولادی
 5. نوار تخت
 6. ورق فولاد
 7. آخرین قیمت را بررسی کنید
 8. حصار آلومینیومی را برای محافظت از منطقه ساخت و ساز تمیز کنید.
 9. حکم

همانطور که قبلاً می دانید ، ورق های فلزی کاربردهای خود را در انواع مختلف پیدا می کنند از کاربردهای صنعتی ، تجاری و مسکونی ، از جمله ساخت و ساز و تولید. با این حال ، عملکرد آنها به ترکیب و تکنولوژی پردازش بستگی دارد. به عبارت دیگر ، دستیابی به بینش کافی در مورد انواع ورق ها بسیار مهم است.در واقع ، برای کمک به ایجاد درک بهتر ، ما همچنین یک گزینه توصیه شده را برای هر نوع ذکر کرده ایم. مشاهده خواهید کرد که متداول ترین فلز در تهیه این ورق ها به دلیل استحکام و دوام ، فولاد است. از طرف دیگر ، ورق های آلومینیوم در مقایسه با بقیه نرم و لطیف تر هستند.با توجه به این یادداشت ، ما در حال حاضر به پایان راهنمای آموزنده خود در مورد 9 نوع مختلف ورق فلز و کاربردهای آنها رسیده ایم. و امیدواریم این مقاله بتواند دانش شما را در این زمینه ارتقا دهد.