صنایع بادی و خورشیدی

صنایع بادی و خورشیدی

صنعت خودرو

قبل از اواخر دهه 1980 تنها مدل های لوکس با بدنه های روکش دار ساخته می شدند ، اما پس از آن بیشتر خودروسازان این گزینه را برای محافظت در برابر خوردگی در مقابل استفاده از لایه های رنگ انتخاب کردند. می توان گفت که استفاده از ورق گالوانیزه اکنون در ساخت خودرو یک امر عادی است. بسیاری از خودروسازان از ضمانت های ضد زنگ به عنوان ابزاری برای بازاریابی استفاده می کنند و 12 سال ضمانت مادام العمر را ارائه می دهند. قیمت سقف های شیروانی در تهران به گفته سخنگوی خودروسازی CORUS ، در حال حاضر حدود 80 درصد از بدنه اتومبیل متوسط ​​، معروف به بدنه سفید (BIW) از ورق گالوانیزه تشکیل شده است. برخی دیگر این رقم را 65-70 درصد اعلام کردند ، اگرچه سخنگوی CORUS گفت که حرکت اخیر برخی تولیدکنندگان به سمت 100 درصد اجسام گالوانیزه باعث افزایش میانگین می شود ، که به نظر او در حدود 85-90 درصد است.صنایع بادی و خورشیدی

صنعت ساخت و ساز

  1. فولاد گالوانیزه داغ بیش از یک قرن در ساخت و سازهای مسکونی و تجاری به دلیل دوام و کیفیت فوق العاده و بدون نگهداری مورد استفاده قرار گرفته است.
  2. اگرچه فولاد گالوانیزه در بخش عمده ای برای مقاومت در برابر خوردگی ، کاهش هزینه های خوردگی انتخاب شده است ، فولاد گالوانیزه گرم نیز برای محصولات زیبایی از لحاظ زیبایی ، قیمت میلگرد بافق یزد در مشهد ایمنی ، پایداری و کیفیت بدون نگهداری از آن استفاده می شود.از لحاظ زیبایی و زیبایی ظاهری ، ظاهر صنعتی فولاد گالوانیزه به سرعت در حال تبدیل شدن به یک انتخاب محبوب معماری در سراسر جهان است.
  3. شمشیربازی ، قاب بندی فلزی ، راه پله ، ناودان ، تیرچه های فلزی ، ریل ، میخ ، لوله ، تیرها از جمله بسیاری از محصولات گالوانیزه ای است که در ساخت و ساز استفاده می شود.گالوانیزه غوطه وری گرم به دلیل دوام ، کیفیت بدون نگهداری و مقاومت در برابر خوردگی ، روش محافظ اولویت در صنعت انرژی است.تجربه بین المللی گالوانیزه سازی در صنعت برق باعث شده است که از طریق Inmermek در مکزیکو سیتی قرارداد تأمین کننده با Comision Federal de Electricidad (شرکت برق فدرال مکزیک) را بدست آوریم.

صنعت ارتباطات از راه دور

تعمیر و نگهداری در مناطق مرتفع یا صعب العبور در یک جز component ، گالوانیزه گرم شدن آب را به یک راه حل ایده آل در صنایعی مانند ارتباطات از راه دور تبدیل می کند.ظرفیت کتری گالوانیزه بین المللی امکان ارائه خدمات به شرکت های متقاضی گالوانیزه سازی قطعات و اجزای بزرگ را فراهم می کند.صنایع بادی و خورشیدی قیمت ورق ۱۰ میل در ترکیب با چوب ، سنگ ، شیشه ، اجزای رنگ شده یا سبز برای دستیابی به یک کنتراست بی نظیر و جذاب. تلفیق این ایده خانه هلن گیمونت است (شکل 6) ، که در زیبایی در شبه جزیره پایین رودخانه سنت لارنس در ریموسکی ، کبک واقع شده است. یکی از اهداف طراحی ، آوردن هوای “سبکی” به احساس خانه در داخل و خارج بود. طرح بدست آمده محصولات لوله های فولادی شامل ترکیبی چشمگیر از نشانه های طراحی کلاسیک و معاصر است که ترکیبی از سازه های فولادی گالوانیزه گرم و ستون های تیرچه با اجزای سنگ و چوب است.

حداکثر مقداربه درصد حداقل مقداربه درصد نشان اختصاری عناصر
%6 %2 Si سیلسیم
%35 Fe آهن
%1 Cu مس
%1 Mn منگنز
%9 %45 Mg منیزیم
%1 Cr کروم
%1 Zn روی
%1 Ti تیتانیوم
%15 سایر عناصر

همچنین ممکن است دوست داشته باشید پوشش سقف را انتخاب و مشخص کنید.صنایع بادی و خورشیدی

در مواردی که رنگ خاصی غیر از فلز طبیعی و خاکستری ترجیح داده شود ، رنگ آمیزی یا پوشش پودری بر روی گالوانیزه گرم ، که به عنوان سیستم دوبلکس شناخته می شود ، گزینه های اضافی را ارائه می دهد. استفاده از سیستم دوبلکس اطمینان از دستیابی به زیبایی شناسی مطلوب و بدون از بین بردن محافظت در برابر خوردگی را تضمین می کند. در واقع ، اثر هم افزایی ترکیب دو پوشش برتر از هر دو سیستم محافظتی است که به تنهایی استفاده می شود. به صورت ترکیبی ، محافظت کلی در برابر خوردگی می تواند از 1.5 تا 2.3 برابر طول عمر ترکیبی هر دو سیستم بدون هیچ گونه نگهداری باشد. 13 موزه سالوادور دالی در سن پترزبورگ ، فلوریدا (شکل 7) ، نمونه ای از پوشش پودر بر روی گالوانیزه گرم است. زیبایی مورد نیاز را فراهم می کند در حالی که از لوله های ساختاری داخل و خارج از محیط ساحلی بسیار خورنده محافظت می کند. با پوشش پودری سطح گالوانیزه ، طراحان توانستند رنگ مناسب را برای برجسته سازی هندسه ساختار شیشه ای انتزاعی 23 متر (75 فوت) انتخاب کنند و کنار هم قرار گرفتن عناصر کلاسیک و خارق العاده را فراهم کنند.صنایع بادی و خورشیدی