قیمت نبشی مگا استیل در تهران

نبشی پرسی از یک  ورق 6 متری به وجود می آید  که از وسط خم شده است  و  جنسی از ورق فولادی دارد در تولید  نبشی پرسی ورق های رولی فولادی را  برش می دهند ودر دستگاه رول فرمینگ  پرس می کنند  و  محصول را  تولید  می نمایند. که در واقع ماهیت  اصلی آن فولاد می باشد . دستگاه های رول فرمینگ  از قالب های مختلفی تشکیل شده اند  که  سرعت دستگاه را تا حد زیادی بالا می برند  و  در مدت  کوتاهیا تعداد  زیادی از محصول را تولید می کنند .نبشی های فابریک  که از همان  آغاز پروسه  تولید  به شکل نبشی ساخته می شوند  و به بازار ارائه می گردنند. به طور معمول برای تولید  نبشی فابریک  در ابتدا شمش های فولادی را وارد  کوره های حرارتی می کنند سپس بعد از حرارت  دیدن شمش ها  آن ها را از قفسه های نورد کاری ابتدایی عبور می دهند  تا در این مرحله طول و  مقطع  آن ها  افرایش یا کاهش پیدا کند . در وهله بعدی بعد از عبور شمش های حرارت دیده شده و  نورد کاری شده مجدد از قفسه های میانی و  پایانی نورد  عبور می کنند  که پس از عبور از این  مرحله  به محصول نهایی نبشی تولید می شوند . سپس نبشی ها  به دست  آمده را در اندازه های 6 تا 12 متری برش می زنند و به بازار عرضه  می کنند .قیمت نبشی مگا استیل در تهران

قیمت نبشی مگا استیل در تهران

برای مشاهده قیمت نبشی در تهران اینجا کلیک کنید.

مشخصات فنی نبشی

نبشی ها  از ضخامت و اندازه های بال خویش شناسایی می شوند  و  از لحاظ شکل ظاهری به دو  دسته  تقسیم  می گردند  که تفاوت  آن ها در اندازه  بال ها  یکسان  می باشد .

  1. نبشی‌ با بال‌ های مساوی
  2. نبشی‌ با بال‌ های نامساوی

نبشی های بال مساوی

همان گونه که از اسمشان پیداست بال های آن ها  با یک  دیگر مساوی می باشند و پروفیل هایی با زاویه 90 درجه عمود بر هم و با درج حرف انگلیسی L و به همراه یک عدد زوج حک شده بر روی آن تولید می‌شود.قیمت نبشی مگا استیل در تهران

قیمت روز ورق صنعتی

قیمت ورق st52 وارداتی قیمت ورق آهن کاویان در کانال قیمت گذاری آهن رسان بارگذاری شده است. ورق ضد سایش st52 مشخصات ورق st52 قیمت ورق اصفهان آهن ورق st52 چیست قیمت ورق st37 فروش ورق st52 در اصفهان قیمت ورق سیاه آهن پرایس قیمت ورق آهن صنعتی وزن ورق st52 https://ahanresan.ir/st52/ورق st57 قیمت جهانی ورق روغنی قیمت ورق رنگی قیمت ورق روغنی آهن پرایس قیمت ورق گیلان قطعات در وب سایت آهن رسان بارگذاری شده است.

نبشی ‌با بال‌های نامساوی

این سبک نبشی همان گونه که از اسمشان پیداست  بال های آن ها  به صورت  نامساوی هستند که در موارد خاص که نمی توان از نبشی با بال های مساوی استفاده کرد این نبشی ها  جایگزین می گردند .

استانداردهای نبشی آهن رسان

نبشی ها در 3 گرید  :

در بازار موجود می باشند که از آن ها  دراجرای پلن های ساختمانی و  پروژه های بزرگ ساختمانی مورد  استفاده قرار میگیرندکه با حرف انگلیسی L و سایز مشخص می گردد .نبشی های اسپیرال  یکی دیگر از انواع نبشی ها هستند که در دسته نبشی بال مساوی قرار دارند از این  سبک  نبشی ها برای تولید  انواع نبشی به روش نوردگرم  استفاده می گردد  نبشی های اسپیرال از انعطاف  پذیری بالایی برخوردار می باشند و  عملیات سوراخ کاری و  جوش کاری روی آن ها  به راحتی انجام می گردد .قیمت نبشی مگا استیل در تهران

نبشی های سوراخ دار یا نبشی های پانچ شده  از جمله  انواع نبشی ها می باشند  که بر روی آن ها سوراخ  هایی ایجاد می شود  از این نوع نبشی ها در ساخت  انواع :

  1. قفسه های فلزی
  2. ساخت نرده ها و پلکان
  3. پایه های راهرو
  4. ساخت انواع میزهای کار
  5. ساخت بالکن

به کار برده می شود . این سبک قفسه ها توسط پیچ  و  مهره  به یک  دیگر متصل می شوند  و  امکان  برداشتن  اجناس مختلف از هر دو طرف آن امکان پذیر می باشد که در اصطلاح  عامیانه به این  قفسه بندی ها قفسه بندی مشبک نیز گفته می شود  که در انواع متنوعی در بازار یافت می شود . قیمت ای  سبک نبشی به علت  نوسانات  قیمت  آهن قیمت  ثابتی ندارند و برای اطلاع از قیمت آن باید قیمت  جهانی آهن و  همچنین ارز را چک  نمود .قیمت نبشی مگا استیل در تهران

تقریبا خالص آلیاژ 1000
AL+Cu آلیاژ 2000
AL+Cu+Si+Mg آلیاژ3000
AISi آلیاژ4000
AI+Mg آلیاژ5000
Mg+Si+Zn آلیاژ6000
AI+Mg+Zn آلیاژ7000
AI+Li+SN آلیاژ8000
O انیل شده
H سخت شده

قیمت نبشی شیروانی آهن رسان

نبشی ۲ قیمت نبشی آریان فولاد در وب سایت آهن رسان به نشانی www.ahanresan.ir قیمت پروفیل آهن پرایس قیمت نبشی پرسی قیمت نبشی اهواز قیمت نبشی والپست قیمت نبشی ۴ مشهد قیمت نبشی 10*10 قیمت نبشی 8*8 قیمت روز آهن 14 اصفهان در مشهد قیمت نبشی مشهد قیمت نبشی گالوانیزه  در کانال قیمت گذاری آهن رسان  قیمت نبشی سبک 5 آهن فروشی اصفهان قیمت آهن اصفهان در کانال تلگرام آهن رسان بارگذاری شده است.

کاربرد و قیمت نبشی

نبشی کاربردهای بسیار زیادی در صنعت ساخت وساز دارد  و در حالت  کلی نبشی ها  به دو صورت شاخه ای و  خرد شده به کاربرده می شود . به طور عمده  نبشی ها در سایزهای 50 تا 150 میلیمتر برای متصل  کردن:

به کار برده می شود .قیمت نبشی مگا استیل در تهران