کاربردهای لوله کشی لوله و لوازم جانبی

در زمینه مهندسی عمرانبا در نظر گرفتن نسل بعدی ملت ، PT. Wahana Duta Jaya Rucika با ارائه آموزش در مورد برنامه لوله کشی و مواد پشتیبانی آن ، در 21 سپتامبر 2018 مجدداً در م Instituteسسه فناوری Sepuluh Nopember (ITS) ، سورابایا سخنرانی مهمان برگزار کرد.

فواید آموزشی لوله کشی لوله و لوازم جانبی

ذخیره سازی مواد آهن و فولاد

 

مطالب ارائه شده توسط آقای مهاجیر به عنوان مدیر پشتیبانی فنی PT. Wahana Duta Jaya Rucika ، در مورد کاربرد لوله ها و لوازم جانبی لوله کشی در زمینه مهندسی عمران بحث کرد. با درک اهمیت این دانش ، به ویژه برای استفاده مستقیم در این زمینه ، دانشجویان دانشکده مهندسی عمران بسیار مشتاق بودند که در این سخنرانی مهمان شرکت کنند. به گفته دانش آموزان ، نه تنها آموزش رسمی به دست می آید ، بلکه دانش های مختلف از طریق مثال در این زمینه نیز برای کسب دانش جدید مهم است.

 

 

تیرهای I در ساخت و ساز

شوق دانشجویان و سخنرانان در سخنرانی مهمان

 

قیمت ناودانی شکفته یزد در مشهد

حضور 140 دانشجو در سخنرانی مهمان این بار فراتر از انتظار است ، که در ابتدا فقط 100 دانشجو شرکت می کنند ، علاوه بر این سخنرانان نیز با اشتیاق از جمله تمایل به دانستن آخرین نوآوری های محصولات لوله آب Rucika در سخنرانی مهمان شرکت کردند. استفاده در سیستم های زهکشی و فاضلاب و معمولاً به عنوان آبریز. همچنین این لوله ها با مواد دیگری مانند فولاد تقویت می شوند تا از آن در برابر آسیب های زیست محیطی محکم تر و محافظت شود.

اهمیت مدیریت ساخت فلز چیست

 

 

لوله های پی وی سی

لوله های پی وی سی آبی رنگ در محل ساخت و ساز انباشته شده اندمانند بسیاری از لوله های این لیست ، لوله های PVC نیز برای کاربردهایی که نیاز به انتقال مایع دارند بسیار مناسب هستند. جدا از این ، آنها همچنین از نظر طراحی سبک ، انعطاف پذیر و متنوع هستند. به راحتی می توان آنها را اصلاح کرد تا اتصالات لوله های مختلفی را که ممکن است لازم باشد در خود جای دهد.شما اغلب لوله های PVC را در سیستم های سیم کشی برق ، به ویژه به عنوان لوله های مجرای الکتریکی ، مشاهده خواهید کرد. آنها یک محفظه ضد آب و ضد آب برای سیم های الکتریکی فراهم می کنند که ممکن است در معرض عناصر خارجی مانند گرمای زیاد / کم ، فشار و آوار قرار گیرند ، اما معایب خود را نیز دارند. مثالی می زنم: ساختار آنها به راحتی در محیط های با درجه حرارت زیاد تاب خورده و تحریف می شود ، که اجتناب از آنها در بعضی مواقع دشوار است.

تفاوت بین فولاد کربن و فولاد ضد زنگ

غذای آماده کلیدی

انواع مختلف لوله های مورد استفاده در ساخت و سازهای ساختمان را می توان به موارد زیر طبقه بندی کرد: لوله های پی وی سی ، لوله های فولادی کربنی ، لوله های بتونی ، آهن گالوانیزه یا لوله های فولادی گالوانیزه. بیشتر این برنامه ها بر روی قابلیت انتقال لوله ها بدون تغییر در شکل ظاهری و عملکرد لوله ها متمرکز شده اند. با دانستن این نکته ، بعضی از لوله ها برای این منظور مناسب ترند ، در حالی که برخی از آنها از ساختار گسترده تر و عمومی تری برخوردار هستند.اگر به مواد لوله کشی نیاز دارید ، مطمئن شوید که قبل از انتخاب در بین لوله های مختلف ، نیاز خود را تعیین کنید. همچنین توصیه می شود در مورد مزایا و معایب هر لوله برای کاربرد عملی فکر کنید.

 1. فروشگاه تک مرحله ای خود را برای همه نیازهای فولاد خود انجام دهید.
 2. برای سوالات بیشتر ، روی دکمه زیر کلیک کنید.
 3. اکنون سQال کنید
 4. جستجو کردن
 5. ارسال های محبوب
 6. 01
 7. تفاوت های بین ساخت و جوشکاری فلزات چیست؟
 8. 02
 9. مزایای ساخت ورق آلومینیوم با ورق فلز چیست؟
 10. 03
 11. 5 مسئله مشترک با لیزر
 12. افت فشار بسیار کمی دارد و جریان روان مایعات و خوک ها امکان پذیر است.
 13. خم های لوله های 1.5D ، 3D و 5D معمولاً در دسترس هستند. در اینجا ، D اندازه لوله است.
 14. خم شدن
 15. خم شوید
 16. دام

دام لوله کشی بخشی از سیستم زهکشی است. به گونه ای توسعه یافته یا طراحی شده است که مقدار کمی فاضلاب حاصل از تخلیه ، از لوازم جانبی که به آن متصل شده است ، به عنوان مانعی برای جلوگیری از ورود گازهای آلوده به هوا و یا نگهداری آن به داخل ساختمان ، در خود نگه می دارد.

 

 

WYE استاندارد اتصالات Y شکل است که به لوله اجازه می دهد تا در زاویه 45 درجه به یکدیگر متصل شود. wyes شبیه پیراهن است ، به جز زاویه شاخه برای کاهش اصطکاک و تلاطم. آنها معمولاً برای اتصال لوله تخلیه عمودی به یک لوله افقی استفاده می شوند.

 

موجود در: برنج ، ABS و PVC

 

 

بله

بله

 

 

فلنج

 

فلنج روشی است برای اتصال لوله ها ، شیرآلات ، پمپ ها و سایر تجهیزات برای تشکیل سیستم لوله.

 

همچنین دسترسی آسان برای تمیز کردن ، بازرسی یا اصلاح را فراهم می کند. فلنج ها معمولاً جوش داده می شوند یا پیچ می شوند. اتصالات فلنجی با پیچاندن دو فلنج با یک اتصال بین آنها ساخته می شود تا مهر و موم شود.

 

موجود در: برنج ، مس ، انعطاف پذیر (گالوانیزه و سیاه) و PVC.

 

 

فلنج

فلنج

 

 

CAPS & PLUGS

 

از هر دو اتصالات لوله برای بستن انتهای لوله ، درپوش ها و شاخه ها ، به طور موقت یا دائمی استفاده می شود. دوشاخه ها درون لوله قرار می گیرند و پیچ می شوند تا لوله را برای استفاده های بعدی نگه دارند.

 

تعداد زیادی روش وجود دارد که می توان کلاه را بر روی لوله اعمال کرد ، مانند جوشکاری ، چسب یا نخ بستن ، بسته به مواد لوله

 

انواع اتصالات لوله های مورد استفاده در ساخت و ساز

پلاگین ها و عناوین

 

 

دریچه ها

 

سوپاپ ها در درجه اول برای تنظیم یا توقف جریان مایع در یک خط لوله استفاده می شوند. انواع مختلفی از شیر وجود دارد ، مانند دریچه گاز ، عدم بازگشت و جدا کردن. سوپاپ های چک فقط اجازه می دهد مایع در یک جهت جریان داشته باشد و اغلب در فاضلاب ها یافت می شود. سوپاپ سوپاپ نیز نامیده می شود.

دریچه ها

دریچه ها

بارب

 

Barb یکی دیگر از نصب های مفید لوله است که در سیستم های لوله ای به کار می رود و لوله های انعطاف پذیر را به لوله ها متصل می کند. در یک طرف آن دارای انتهای رشته ای نر است که به نخ ماده متصل می شود و انتهای دیگر آن یک لوله خاردار منفرد یا چندتایی است که در لوله انعطاف پذیر فرو رفته است.

 

موجود در: برنج برای استفاده در آب گرم و پلاستیک برای آب سرد